Bilder Bordslampa, Art Deco
Trä, tygskärm, omkring 1930-tal, höjd 52 cm, bruksslitage
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK