Bilder Tallrik, Kina, 1700-tal
Dekor i underglasyrblått med växter, diam 22 cm, nagg.
Slutar om 3 timmar 27 minuter
Slutar om 3 timmar 29 minuter
Slutar om 3 timmar 27 minuter
Slutar om 3 timmar 29 minuter