Auktioner Möbler Stolar, Vilhelm Wohlert, Søborg Møbler, Danmark

Bilder Stolar, Vilhelm Wohlert, Søborg Møbler, Danmark

Stolar, Vilhelm Wohlert, Søborg Møbler, Danmark

3200 SEK

Värdering: - SEK

4 st, teak, senare klädsel, brännstämplade Søborgs Møbler - Made in Denmark, fint skick.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

TRÄBACKAR 3st. H:37x 61x 34cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

KISTA äldre. H:30x 62x 34cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK

CHINSTÅNG B:102cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

KOFFERT 18-1900 tal. H:27x 52x 42cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 minuter