Bilder Matbord, Søborg Møbler, Danmark
Teak, 115 x 124 cm, brännstämplat Søborg Møbler, höjd 73 cm, ett ilägg ´a 57 cm, smärre bruksslitage.Möjligen Peter Hvidt och Orla Mølgaard-Nielsen
Slutar om 2 timmar 32 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 2 timmar 34 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 36 minuter