Bilder Äldre leksaker, Kellerman
3 delar, Tyskland 1900-talets början, litograferad plåt, slitage
Slutar om 5 timmar 6 minuter
Slutar om 5 timmar 8 minuter
Slutar om 5 timmar 6 minuter
Slutar om 5 timmar 8 minuter