Bilder Litografi, Ardy Strüwer
Signerad, samt numrerad, bildmått ca 57 x 77 cm
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK