Bilder Litografi, Madeleine Pyk
Signerad, samt numrerad 1306/5000, bildmått 64 x 49 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK