Bilder Klockor
3 st fickur, 2 fungerar, bl.a. en nyckeldragare. En Certina Citizen, 2 mindre damur, slitage, skador.
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 17 timmar 39 minuter
Slutar om 17 timmar 40 minuter