Bilder Fat, Qianlong, (1736-1795), Kina
4 + 3, dekor i Famille Rose, diam 16,5 - 23 cm, sprickor, lagningar, nagg.
Slutar om 8 timmar 25 minuter
Slutar om 8 timmar 27 minuter
Slutar om 8 timmar 25 minuter
Slutar om 8 timmar 27 minuter