Bilder Matta, Orientalisk
385 x 293 cm, bruksslitage, fransslitage.
Värdering: 40 000 SEK
Högsta bud:Bud: 38 000 SEK
RING, 14k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 1.00 ct, sannolikt 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 5 g
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 200 SEK
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK