Bilder Cognacskupor, Böhmisk kristall
11 st, 2 modeller, höjd 13,5 cm, smärre slitage, men enstaka nagg kan förekomma.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 12 minuter
Slutar om 4 timmar 12 minuter