Bilder Porslin, Kina
Vinkoppar med fat, Qianlong, (1736-1795), höjd kopp 4,5 cm, diam 12,5 cm, samt mindre skålfat 18/1900-tal, diam 13 cm, sprickor, nagg.
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK