Bilder Olja på pannå, Hugo Öfverström
Marint motiv, signerad, bildmått 65 x 80 cm
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 51 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 51 minuter
Slutar om 51 minuter