Bilder Matta, Rölakan

Matta, Rölakan

900 SEK

Värdering: - SEK

Monogramsignerad GS, 310 x 200 cm, bruksslitage, smutsiga/skadade fransar.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

parti SPIK

Värdering: -

Bud: 50 SEK

VINGLAS julmotiv 12st. H:14 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

BILA L:75 cm egg:21 cm

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

JUICEPRESS Wilfa

Värdering: -

Bud: 50 SEK