Bilder Pall, 1970-tal
Kromad metall, samt läder, smärre slitage
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 22 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 22 minuter
Slutar om 22 minuter