Bilder Buddhafigurin, Kina, 1900-tal
Höjd 20 cm, ytslitage
Slutar om 43 minuter
Slutar om 45 minuter
Höjd 20 cm, ytslitage
Slutar om 43 minuter
Slutar om 45 minuter