Bilder Skålar, Kina, 1900-tal
4 delar, diam. 6,5 - 11 cm, smärre slitage
Slutar om 6 timmar 11 minuter
Slutar om 6 timmar 13 minuter
Slutar om 6 timmar 11 minuter
Slutar om 6 timmar 13 minuter