Bilder Olja på duk, Erik Lundgren
Olja på duk, Erik Lundgren
Hamnvy, signerad, bildmått 44 x 64 cm.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 18 minuter