Bilder Bordslampa
Säl bärande boll i alabaster, höjd 28 cm, skador/lagningar
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 3 timmar 45 minuter
Slutar om 3 timmar 45 minuter
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 3 timmar 45 minuter
Slutar om 3 timmar 45 minuter