Bilder Papperskorg, Sewex
Teakfaner, höjd 40 cm, bruksslitage
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 3 timmar
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 3 timmar
Slutar om 3 timmar