Bilder Vas, Daum Nancy
Signerad Daum Nancy samt Lorrainekorset, överfång, höjd 19 cm, smärre ytslitage, men mindre dekorbortfall förekommer.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK