Bilder Fat, Hans Hedberg
Biot, Frankrike. Starkeldsfajans, grönspräcklig glasyr, signerad. Längd 15 cm, bredd 10 cm. Lagning.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK