Bilder Spegellampett, Gustaviansk
1900-talets början, provinsarbete, med hållare för 3 levande ljus, 84 x 74 cm, åldersrelaterat slitage, torrsprickor.
Slutar om 4 timmar 47 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 4 timmar 49 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 4 timmar 51 minuter