Bilder Ulrica Hydman Vallien
4 äggkoppar, samt en mindre vas,signerade, höjd 9 - 10 cm, smärre slitage, smuts.
Slutar om 9 timmar 3 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 9 timmar 5 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 9 timmar 7 minuter