Bilder Brännvinskrus, Alf Wallander
Rörstrand, flintgods, polykrom glasyr med dekor av druvklasar. Höjd 23 cm, glasyrkrackeleringar, samt ett mindre fotringsnagg.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Slutar om 8 timmar 59 minuter