Bilder Olja på duk, Okänd konstnär
Sekelskifte 18/1900-tal, kvinnoporträtt, bildmått 77 x 62 cm, krackeleringar, vågig duk. Troligen kopia av äldre målning.
Slutar om 1 timme 39 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 1 timme 41 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 43 minuter