Bilder Tennstop
4 st, 17/1800-tal, 3 st med innefattat mynt i locket, högsta höjd 22 cm, åldersrelaterat slitage.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 4 timmar 52 minuter
Slutar om 4 timmar 52 minuter