Bilder Golvurna, Kina
1900-talets andra hälft. Polykrom dekor med figurscen och poem, höjd ca 63 cm. höjd 63 cm, smärre slitage.
Slutar om 14 timmar 43 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 14 timmar 45 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 14 timmar 47 minuter