Bilder Bordslampa, patinerad metall
Höjd 66 cm. Glaskupa med liten nagg, bruksslitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 70 SEK