Bilder Fiskerulle, ABU Ambassadeur 5000
I originalkartong med diversetillbehör. Numrerad 199311. Bruksslitage
Slutar om 8 timmar 19 minuter
Slutar om 8 timmar 21 minuter
Slutar om 8 timmar 19 minuter
Slutar om 8 timmar 21 minuter