Bilder Figurgrupp trä
Auktion, signerad Lollo, mått träplatta 65 x 32 cm, högsta höjd 30 cm. Bruksslitage.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK