Bilder Lockurna, Kina
1900-tal, dekor med körsbärsblommor, höjd 26 cm, smärre ytslitage, klisterrester.
Slutar om 2 timmar 20 minuter
Slutar om 2 timmar 22 minuter
Slutar om 2 timmar 20 minuter
Slutar om 2 timmar 22 minuter