Bilder Musikinstrument
3 stränginstrument, samt en trumpet (med borrat hål, monterad på träplatta). Renoveringsobjekt, slitage, skador.
Slutar om 8 timmar 17 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 8 timmar 19 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 8 timmar 21 minuter