Bilder Bordspendyl, RH Moreau
1800-tal, brännförgyllt hus, pendel medföljer, ej funktionstestad, klocka med obetydligt slitage, höjd kupa, inkl sockel i trä 46 cm.
Slutar om 10 timmar 45 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 10 timmar 47 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 10 timmar 49 minuter