Bilder Ströare, silver
Danmark 1900-talets början, höjd 18 cm, vikt 320 gram, smärre slitage
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 000 SEK
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 950 SEK
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 6 400 SEK