Bilder Ströare, silver

Ströare, silver

1900 SEK

Värdering: - SEK

Danmark 1900-talets början, höjd 18 cm, vikt 320 gram, smärre slitage

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

DAN IHREBORN, pall, "Lins pall", Move, 2000-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

FIGUR, anka, läder, Dimitri Omersa och Co, Firma Svenskt Tenn

Värdering: 2 000

Bud: 950 SEK

BREITLING, armbandsur, stål, kronograf, 1900-talets mitt

Värdering: 7 000

Bud: 6 400 SEK

BORDSLAMPA, mässing, 1940-tal

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 6 minuter