Bilder Förstärkare, Harman Kardon HK 990

Förstärkare, Harman Kardon HK 990

2200 SEK

Värdering: - SEK

Smärre yttre bruksslitage, ej funktionstestad

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Kopparföremål.

Värdering: -

Bud: 110 SEK

Ångermanland

PLATT-TV, Panasonic, 42"

Värdering: -

Bud: 425 SEK

Halsband 14K guld, med stenar. Längd. Längd: 50 cm. Vikt: 7,3 g

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Grafiska blad 8 st, diverse. Signerade, oramade lösa blad

Värdering: -

Bud: 250 SEK