Bilder Claire Weiss, Bing & Gröndahl, figurin 2374, "Erik, fodboldsspiller"

Claire Weiss, Bing & Gröndahl, figurin 2374, "Erik, fodboldsspiller"

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Parti STRINGHYLLA, flera olika hyllplan & gavlar. (slitage, skador)

Värdering: -

Bud: 600 SEK

PALL/PIEDESTAL i smide. H:45x 40x 40cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

TRAKTORSITSAR 2st på fot. H:ca 25cm (rost)

Värdering: -

Bud: 325 SEK

PIEDESTAL med marmorskivor. H:65x 25x 25cm (1st fot skadad)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Slutar om 7 minuter