Bilder Hans Henrik Hansen, Royal Copenhagen, figurin 4525, "Girl with posy"

Hans Henrik Hansen, Royal Copenhagen, figurin 4525, "Girl with posy"

180 SEK

Värdering: - SEK

2:a sortering.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-/1900-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 4 minuter

SKULPTUR, bronserad metall, Frankrike, 1900-talets andra hälft

Värdering: 2 500

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 14 timmar 6 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 8 minuter

KARMSTOLAR, 6 st, Lammhults, 2000-tal

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 timmar 10 minuter