Bilder John Turner & Co, Birmingham, England, pushup ljusstakar i mässing, 1800-talets första hälft
Färglitografi Ole Hauki (f. 1935), Signerad, numrerad 246/275, Sommarvandring. Färglitografi, bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK