Auktioner Klockor & Ur Diverse klockor, Casio, Facit mm 21 st

Bilder Diverse klockor, Casio, Facit mm 21 st

Diverse klockor, Casio, Facit mm 21 st

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

KANDELABRAR, 1 par, brons, 1800-/1900-tal

Värdering: 4 000

Bud: 1 200 SEK

BÅT Bayliner med Mercruiser motor V6 205hk, gått endast 20h, bara att lägga i och köra,renoverat skrov, nydragen el, elektriska trimplan, nerfällbara stolar, kapell och båttrailer modifierad för enklare upp och nedtagning av båten. (sidoruta på förarsidan sprucken batteri saknas)

Värdering: -

Bud: 31 500 SEK

Slutar om 23 minuter

VITRINSKÅP stomme i metall, modern tillverkning. H:161x 85x 36cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Slutar om 25 minuter

LÅDFACK i plåt för verktyg. H:35x 95x 48cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 850 SEK

Slutar om 27 minuter