Auktioner Keramik & Porslin Golvvas i brunt glas

Bilder Golvvas i brunt glas

Golvvas i brunt glas

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

HYLLOR & KONSOLER 2 hyllplan 59*28 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Solur.

Värdering: -

Bud: 320 SEK

Ångermanland

Färglitografi Jean Picard Le Doux, Oiseau soleil. Signerad, numrerad 21/150. Färglitografi, bildmått: 44x37 cm, yttermått inklusive ram: 59x50 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Oljemålning Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och daterad -56, kust. Signerad. Olja på duk, 58x110 cm, yttermått inklusive ram: 72x123 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK