Auktioner Keramik & Porslin Göran Wärff, Kosta Boda, "Runor", skål i glas med dekor av hällristningar

Bilder Göran Wärff, Kosta Boda, "Runor", skål i glas med dekor av hällristningar

Göran Wärff, Kosta Boda, "Runor", skål i glas med dekor av hällristningar

280 SEK

Värdering: - SEK

Signerad.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Timo Sarpaneva, ljusstakar, 3 st, "Festivo", Iittala

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Bengt Fredriksson, olja på duk, byggnader

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Glasservis, 37 delar

Värdering: 300

Bud: 200 SEK

Norrbotten

Carl-Harry Stålhane, skål, vaser, 3 delar, Rörstrand Ateljé, signerade

Värdering: 500

Bud: 250 SEK