Auktioner Övrigt Diverse kuriosa

Bilder Diverse kuriosa

Diverse kuriosa

480 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Parti OSÅLT GODS från tidigare auktioner. Säljes till förmån för barncancerfonden. Obs! Köparen måste ta hela partiet. (skador kan förekomma, vagnen ingår ej)

Värdering: -

Bud: 500 SEK

STORMLYKTA Petromax Rapid, Tyskland H:40 cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK

BORDSLAMPA tenn, Art Déco Total H:50 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

KATTER trä L:31 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK