Bilder Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Slutar om 42 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 44 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 46 minuter