Auktioner Keramik & Porslin Arthur Percy, Gefle, vas i grönglaserad keramik med kottar i relief, 1930/40-tal, 2st

Bilder Arthur Percy, Gefle, vas i grönglaserad keramik med kottar i relief, 1930/40-tal, 2st

Arthur Percy, Gefle, vas i grönglaserad keramik med kottar i relief, 1930/40-tal, 2st

380 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, signerad

Värdering: 5 000

Bud: 3 400 SEK

Slutar om 2 timmar 50 minuter

Kökssoffa

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 50 minuter

Stolar, 1 par, svarta, trä

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 50 minuter

Kontorsstol, Kinnarps

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 50 minuter