Auktioner Konst & Grafik Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"

Bilder Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"

Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"

Värdering: - SEK

Monogramsignerad och numrerad 71/320.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

MOTOR MERCEDES-BENZ OM616.918

Värdering: 5 000

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 15 timmar 14 minuter

TÄLT/VÄXTHUS -STOMME

Värdering: 1 000

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 15 timmar 21 minuter

TÄLT/VÄXTHUS -STOMME

Värdering: 1 000

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 15 timmar 22 minuter

GITARR, akustisk, Oscar Teller, modell 411

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 17 timmar 57 minuter