Bilder Ulf Rahmberg, litografi, "Spegeln"
Monogramsignerad och numrerad 71/320.
Slutar om 15 timmar 14 minuter
Slutar om 15 timmar 21 minuter
Slutar om 15 timmar 22 minuter