Auktioner Konst & Grafik Lennart Telg, olja på duk, Skånegård

Bilder Lennart Telg, olja på duk, Skånegård

Lennart Telg, olja på duk, Skånegård

100 SEK

Värdering: - SEK

Signerad och daterad 1958.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

parti SERIETIDNINGAR Fantomen och MAD

Värdering: -

Bud: 70 SEK

TIMMERBJÖRNAR

Värdering: -

Bud: 70 SEK

GRYTA, TÄNDSTICKSHÅLLARE, VASER, LJUSSTAKE i mässing och koppar Gryta H:15 cm D:19 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

BENSINDUNK Combi Husqvarna 6L

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Slutar om 7 minuter