Auktioner Keramik & Porslin Skål, musselmalet, helblond, Royal Copenhagen

Bilder Skål, musselmalet, helblond, Royal Copenhagen

Skål, musselmalet, helblond, Royal Copenhagen

900 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Fruktkorg, Signerad HC, och daterad -86, Färglitografi, bildmått: 39,5x19 cm. Bladets mått: 53,5x38 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

ARMBANDSUR, stål, IWC, International Watch Co, Schaffhausen, de Luxe, automatiskt urverk, sannolikt 1950-/60-tal

Värdering: 6 000

Bud: 6 000 SEK

EL-CYKEL Crescent, fungerar, laddare medföljer, i använt skick, batteriet klarar ej 5 mil längre.

Värdering: -

Bud: 1 550 SEK

Åkgräsklippare.

Värdering: -

Bud: 5 400 SEK

Ångermanland