Auktioner Glas Ulrica Hydman Vallien, 3st vinglas, svart tulpan

Bilder Ulrica Hydman Vallien, 3st vinglas, svart tulpan

Ulrica Hydman Vallien, 3st vinglas, svart tulpan

550 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

TAKLAMPA, sannolikt Böhlmarks, 1930-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

ARMBAND, 18k guld, JP Stockholm 1920, vikt ca 11,5 g

Värdering: 5 000

Bud: 5 800 SEK

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

IGGE KARLSSON, färglitografi, signerad och daterad 89

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Slutar om 6 minuter