Bilder Herrarmbandsur Breitling

Herrarmbandsur Breitling

4400 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Krus.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

EL-ELEMENT, 2000W, H: 64cm

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Etsningar 6 st. Erling Johansson (f. 1934), Sverige. Signerade, bildmått: 5x4,5 - 9x15. Oramade lösa blad

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Oljemålning Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på duk, 45x64 cm, yttermått inklusive ram: 55x74 cm

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK